Brankárske korčule VAUGH GX1 (NOVÉ) 27 cm

Spoločnosť Vaughn využila svoje odborné znalosti v oblasti brankárskeho vybavenia a aplikovala ich na úplne nové brankárske korčule GX1. Brankárska korčuľa GX1 je ergonomicky navrhnutá tak, aby spĺňala jedinečné potreby brankára na dosiahnutie maximálneho výkonu a pohodlia.

V základni korčule GX1 sa nachádza jedinečná patentovaná topánka s predným náklonom, ktorá umožňuje brankárovi byť v anatomicky správnej polohe tela pre čo najrýchlejší pohyb po bránkovisku. Predný sklon korčule posúva horné očká do lepšej polohy pre brankárov postoj, čo umožňuje väčšiu flexibilitu a širší postoj. Širšia špička poskytuje vynikajúce prispôsobenie prednej časti korčule, vďaka čomu je noha pevnejšie usadená v lôžku chodidla pre lepšiu kontrolu. Oblasť členku je vybavená užšími vreckami na členok pre presné prispôsobenie, ktoré umožňuje, aby noha zostala správne umiestnená v topánke a zabránila zdvíhaniu päty.

Veľký jazyk s tvarovaným vnútorným jadrom s ultravysokou hustotou a ortopedickou plstenou základňou je navrhnutý tak, aby rozkladal tlak šnúrok a poskytoval tlmenie voči nártu. Topánku dopĺňa podrážka z čistých uhlíkových vlákien, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu oporu topánke a znižovala ohyb spôsobujúci únavu. Topánka je trvanlivá a tvarovaná za tepla, čo má za následok presné prispôsobenie, ktoré sa časom menej deformuje.

Topánka je osadená v úplne novom plášti Vaughn, ktorý využíva niektoré prvky, ktoré sa na brankárskych korčuliach ešte nikdy neobjavili. Kryt má šikmú vnútornú hranu, ktorá poskytuje sekundárny bod zastavenia, ktorý umožňuje brankárovi dostať sa do agresívnejšieho uhla na ľade. Kryt korčule má dvojnásobne hrubú konštrukciu pre zvýšenú ochranu proti tvrdým strelám. Kryt je tiež navrhnutý na úplnú ochranu topánky a chodidla, má však dve línie lemovania, čo umožňuje brankárovi znížiť hmotnosť pre tých, ktorí uprednostňujú menšie krytie chodidla.

Kontaktujte predajcu

Mohlo by vás zaujímať

Nahlásenie inzerátu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.